«Роки війни – століття пам’яті», «У святому мовчанні над Вічним Вогнем» – книжково-ілюстративні виставки до 70-ї річниці Перемоги над нацизмом у Європі та 70-ї річниці завершення Другої світової війни

 

З нагоди відзначення 70-ї річниці Перемоги над нацизмом у Європі та 70-ї річниці завершення Другої світової війни у вестибюлі бібліотеки розгорнуто книжково-ілюстративну виставку з мультимедійним супроводом «Роки війни – століття пам’яті».

Видання, представлені на виставці, знову повертають  до трагічних і одночасно героїчних подій в Україні в роки Другої світової війни, нагадують про тих, хто мужньо і відважно прийняв на себе страшний удар ворога і своєю стійкістю наблизив наш народ до Перемоги.

Заслуговують на увагу і книги, присвячені визволенню Черкащини від фашистських загарбників: нариси, спогади, матеріали про життєвий шлях фронтовиків – уродженців черкаського краю.Мультимедійний супровід до виставки складають відеоісторії режисера Олеся Саніна про роль та місце України як держави-переможниці у Другій світовій війні, кадри документальних фільмів, пісні воєнних літ.

До ювілею Перемоги у відділі міського абонемента організовано книжкову виставку «У святом мовчанні над Вічним Вогнем», на якій представлена література, що розповідає про страшні події воєнного лихоліття. Надзвичайно повною є підбірка книг, присвячених боротьбі українського народу проти фашистської навали та визволенню України. Тут і праці істориків-дослідників, і науково-публіцистичні видання, і художні твори, і, звичайно ж, спогади ветеранів.