Віктор Жадько вкотре подарував бібліотеці свої книги


Письменник, журналіст, доктор філософських наук, професор кафедри журналістики Національного педагогічного університету ім. Михайла Драгоманова Віктор Жадько у червні 2015 року вкотре подарував бібліотеці свої вже відомі читачеві і нові книги:

«І я лину у віки давноминулі» – сучасне прочитання життя і творчості Тараса Шевченка, результат кропіткої пошукової роботи автора впродовж багатьох років, який вивчив і дослідив Тарасове творче життя, проїхав увесь шлях, яким поет і художник мандрував, коли тричі відвідував Україну.

«Печерськ Тараса Шевченка» – у публіцистично-документальному виданні автор використав нові й маловідомі факти про перебування Тараса Шевченка «на Печерських пагорбах», розповів про історичні місця та краєвиди, які художник малював.

«Кирило Осьмак: «Заповідаю вам Україну» – у романі розповідається про непросту долю українського патріота, науковця, політичного діяча, Президента Української Головної Визвольної Ради (1944) полтавчанина Кирила Івановича Осьмака.

«Обрані педагогікою» – у книзі вперше комплексно художньо-документальними засобами розповідається про тих, хто стояв у витоків створення Національного педагогічного університету імені М. П. Драгоманова.

«Іваньки. Моє село, моя вербова тиша» – історико-документальна розповідь увібрала в себе матеріали, які накопичувалися майже чотири століття. Дослідження автора охоплює широке коло історичної літератури та документальні матеріали архівних установ Черкащини.

«Історичний календар» вмістив коротку та змістовну історію Національного педагогічного університету імені М.П. Драгоманова з 1834 до 2014 року.

У відділі краєзнавчої літератури та бібліографії є фонд Віктора Жадька, в якому зберігаються його книги, рукописи та архівні матеріали. Працівники бібліотеки і читачі висловлюють щирі слова вдячності Віктору Олексійовичу Жадьку за його щедрі дарунки.