«З любов’ю до людей і рідної землі» - творчий вечір краєзнавця і поета Миколи Борща


8 вересня 2015 року в лекційній залі бібліотеки відбувся творчий вечір «З любов’ю до людей і рідної землі», присвячений 75-літтю краєзнавця і поета Миколи Борща.

Розповідь ведучої вечора про життєвий і творчий шлях ювіляра супроводжувалася документальним фільмом та слайдами.

Про краєзнавчу діяльність та здобутки Миколи Івановича у дослідженні рідного краю розповів голова правління обласної організації Національної спілки краєзнавців України, професор Черкаського національного університету ім. Б. Хмельницького В. Мельниченко.

Колегу привітали працівники Черкаського обласного краєзнавчого музею на чолі з заступником директора з наукової роботи В. Нестеренко.

Із задоволенням зустріли учасники вечора пісенні вітання щирих друзів ювіляра: вокального тріо «Барви» та народного артиста України, композитора О. Стадника, які виконали пісні на слова М. Борща.

Високу оцінку поетичній творчості Миколи Івановича дав поет, член Національної спілки письменників України С. Левченко. Короваєм і щирими вітаннями віншували ювіляра земляки із с. Ташлик. Слова вдячності та палкі привітання звучали від представників обласних бібліотек.

Учасники вечора, а це були працівники культури, освіти, творча молодь, із задоволенням слухали поезії М. Борща у авторському виконанні.

Присутні ознайомилися з книжковою виставкою «З любов’ю до рідної землі».