«Миттєвості життя» – виставка Маргарити Кичатої, студентки Черкаського державного бізнес-коледжу

 

Золотиться осінь, земля квітує останніми яскравими барвами, падають каштани… Такі моменти спонукають хоча б на мить зупинитися у цьому швидкоплинні і задуматись над миттєвостями життя. Саме «Миттєвості життя» назвала свою першу виставку Маргарита Кичата, студентка Черкаського державного бізнес-коледжу. Презентація виставки відбулася у відділі документів з питань економічних, технічних та сільськогосподарських наук.

Маргарита почала малювати з трьох років. Відтоді олівець і пензлик стали її постійними супутниками. Коли підросла – почала фантазувати, придумувати сюжети і переносити це на папір.

Навчання у дитячій художній школі імені Данила Нарбута, де її педагогом була Алла Мальцева, відкрило перед дівчиною світ мистецтва, зокрема живопису, а бажання розвивати і удосконалювати свій талант привело її до коледжу.

Картини, що презентувала дебютантка, були написані нею останнім часом. Своєрідне бачення світу проявляється в роботах «Відчуття дня» та «Відчуття ночі», захоплення японською анімацією надихнуло на створення «Дирижаблю», а про безкінечність Космосу нагадує картина «Падає зірка».

Тепле слово про свою ученицю сказала член Національної спілки художників України, викладач коледжу Неоніла Недосєко. Вона відзначила талант Маргарити, її вимогливість до себе, прагнення глибокого розуміння сюжету та його своєрідного втілення, бажання доводити свої роботи до досконалості.

Привітали дебютантку однокурсники, подруги, земляки із с. Степанки. Звучала поезія її улюбленої Ліни Костенко.

Всі присутні побажали Маргариті успіхів, натхнення, прихильників її творчості та залишили схвальні записи у «Зошиті відгуків».

Учасники презентації з цікавістю переглянули книжково-ілюстративну виставку «Художники України», що експонується у відділі мистецтв.