Відділ документів з економічних, технічних та сільськогосподарських наук запрошує ознайомитися з новими виставками та переглядами літератури.

Книжкова виставка «Діловодство з погляду ХХІ століття» пропонує нормативні документи, книги та періодичні видання щодо створення документаційно-інформаційної бази та організації електронного документообігу.Відкритий перегляд «Цікаво та корисно: сторінками журналу «Дім, сад, город» пропонує подорож сторінками цього, безперечно, цікавого журналу. Видання друкує поради експертів та фахівців, подає цікаві ідеї, позитивний досвід ведення дачного господарства.


 

«Руками творимо красу» – книжкова виставка з такою назвою вдало поєднала теоретичні поради та їх конкретне застосування. За допомогою книг та журналів можна навчитись виготовляти інтер’єрні іграшки, скульптури з пап’є-маше, солоного тіста, бісеру, подарункові сувеніри. Навчимо, підкажемо, допоможемо!У відділі відкрилась виставка живопису черкаського художника Миколи Івановича Колядка. Властиве лише йому самобутнє бачення світу, автор відобразив у полотнах «Грає море зелене», «Народження світла», «Під сніговим покривом» та ін. У творах Миколи Івановича бринить передчуття весни, дихають спокоєм і таїною канівські гори. Змушує зупинитись і задуматись своєрідний автопортрет художника.

Запрошуємо долучитись до прекрасного!