«Весна по-французьки» – інформаційний тиждень у відділі мистецтв

 

У рамках днів французької культури в Україні «Французька весна-2016» в бібліотеці відбувся інформаційний тиждень «Франція: панорама мистецтв». Наші користувачі мали можливість відкрити для себе чудову країну, яка є однією з найбільших скарбниць світової культури.

Комплексний захід розпочався мультимедійною презентацією до книжково-ілюстративної експозиції «Культурна спадщина Франції». Цікавою й змістовною була розповідь про неповторну архітектуру Франції, великих художників, майстрів кіно, французький шансон, королевою якого була Едіт Піаф, літературний доробок французьких поетів і прозаїків та культурні зв’язки України і Франції. Учасники заходу віртуально «побачили» Париж – прекрасний і такий привабливий.

Родзинкою тижня і справжнім святом кіно став показ фільму «Паризькі таємниці» з Жаном Маре у головний ролі. І на завершення –музичне прослуховування «Муза Франції Едіт Піаф».

Для поціновувачів французької мови відділ документів іноземними мовами підготував виставку-навігатор «Говоримо французькою».