«Мандруємо книжковими меридіанами» – квест до Всесвітнього дня книги та авторського права

 

«Мандруємо книжковими меридіанами» – так називався цьогорічний квест до Всесвітнього дня книги та авторського права, який щорічно відзначається 23 квітня. Квест проводився втретє, але вперше – в стінах бібліотеки.

Учасниками свята стали команди бізнес-коледжу, політехнічного та комерційного технікумів та група учасників Програми стипендій Посольства США з вивчення англійської мови для учнів з малозабезпечених сімей та родин переселенців із зони АТО у м. Черкаси (ACCESS).

Для виконання завдань треба було скористатись словами-синонімами, асоціаціями. За умовами квесту переможцем визнавалась команда, яка правильно виконала завдання і першою прийшла до фінішу.

Орієнтирами для успішної роботи команд слугували книжкові виставки, відкриті перегляди літератури, мапи, енциклопедії, словники, довідники, періодичні видання.

Виконуючи завдання, учасники квесту розгадували кросворди, подорожували Лувром, за допомогою азбуки Морзе розшифровували імена відомих людей – видатних вчених, українських космонавтів, поетів, письменників, художників, зокрема наших земляків.

Боротьба за перемогу тривала близько години. Переможцем квесту стала команда ACCESS, яка першою успішно впоралась із завданнями. Інші команди завершили маршрут з різницею в кілька секунд. Переможці одержали головний приз – квитки до боулінг-клубу, інші учасники – солодкі подарунки.

Свято завершилось чаюванням та жвавим обговоренням квесту. Присутні висловили побажання взяти участь у наступних квестах.