«Комплексний підхід в термомодернізації будинків ОСББ. Проблеми та можливості» - зустріч голів ОСББ, користувачів бібліотеки з провідними фахівцями міста

 

Темі «Комплексний підхід в термомодернізації будинків ОСББ. Проблеми та можливості» була присвячена зустріч голів ОСББ, користувачів бібліотеки з провідними фахівцями міста. Захід відбувся 28 квітня в рамках відзначення Дня Європи в Україні, який проходить цього року під гаслом «RE-ФОРМУЮСЬ європейцем».

Реформування ЖКГ – одна із важливих тем, які сьогодні хвилюють населення, а тому на зустріч запросили експертів у цій галузі. Вони розповіли присутнім про можливості утеплення будинків, заощадження коштів на опаленні, фінансову підтримку енергоефективних проектів від Укргазбанку. Головний архітектор міста Віталій Чернуха познайомив присутніх з нормативною документацією щодо утеплення будинків, а представники компанії Henkel – із системами теплоізоляції. Присутні мали можливість обмінятися досвідом щодо реалізації проектів з термомодернізації будинків.