Традиційний показ фільмів документального кіно Міжнародного фестивалю про права людини DOCUDYAS в рамках відзначення Дня Європи в Україні

 

В рамках відзначення Дня Європи в Україні 11 травня в лекційній залі бібліотеки відбувся традиційний показ фільмів документального кіно Міжнародного фестивалю про права людини DOCUDYAS. Студенти Пожежної академії імені Героїв Чорнобиля, учні гімназії №1, користувачі бібліотеки мали змогу переглянути фестивальні фільми «Канцелярська сотня» та «Мова».

Фільм «Канцелярська сотня» висвітлив титанічну працю волонтерів, громадських активістів та журналістів, завдяки яким з найдрібніших клаптиків відновлюються документи, що є доказами злочинності попередньої влади. Про поступове відновлення життя у звільнених містах на Сході України йшлося у фільмі «Мова». Зокрема, про організацію безкоштовних курсів української мови, книжкових ярмарків, виступів музичних гуртів, зустрічей з письменниками.

Глядачі мали можливість ще раз переконатися у великій силі ідеї, яка може об’єднати людей, започаткувати громадський рух та сприяти створенню громадянського суспільства в Україні.