«Роду криниця віща» – презентація книги

 

19 травня 2016 року в лекційній залі бібліотеки відбулася презентація посібника для загальноосвітніх навчальних закладів «Роду криниця віща» відомої письменниці, педагога, літературознавця, громадського діяча Валентини Михайлівни Коваленко.

Захід було відкрито виступом вокального тріо «Барви», які виконали пісні (одна з них написана на слова В. Коваленко) про рідний край, батьківську хату.

Автор посібника розкрила таємницю створення книги, розповіла про її виховне значення для підростаючого покоління, звернула увагу на багатий хрестоматійний та довідковий матеріал, висловила вдячність усім причетним до її видання.

Доктор філології, професор Черкаського національного університету ім. Б. Хмельницького Володимир Поліщук звернув увагу присутніх на нові грані творчості письменниці, розповів про її наукові надбання, про джерела народної мудрості, значення роду в житті кожної людини.

Колеги по перу, прихильники творчості, вчителі подякували за цінну спадщину В. Коваленко та висловили їй щирі побажання творчих успіхів.

До уваги присутніх запропонована книжкова виставка «Творити словом красу душі», на якій були представлені поетичні та прозові твори письменниці, збірники праць, що містять літературознавчі дослідження, посібники науково-методичного характеру для вчителів, біобібліографічні покажчики, які охоплюють всю палітру творчого життя В. Коваленко, матеріали про громадську діяльність.

На презентації була присутня численна аудиторія працівників освіти, культури, користувачів бібліотеки, творчої молоді.