«Соціально-економічні аспекти Угоди про асоціацію з ЄС» – Міжнародна веб-конференція в рамках відзначення Дня Європи в Україні-2016 "RE-ФОРМУЮСЬ Європейцем!"

 

19 травня 2016 року у Регіональному тренінговому центрі бібліотеки відбулася міжнародна веб-конференція «Соціально-економічні аспекти Угоди про асоціацію з ЄС», організована Чернігівським, Луганським (Старобєльським), Черкаським, Миколаївським, Івано-Франківським Центрами європейської інформації у співпраці з Сіверським інститутом регіональних досліджень та Чернігівським центром перепідготовки й підвищення кваліфікації. У конференції взяли участь експерти з Польщі, Латвії та України.

Учасники веб-конференції обговорили такі питання: «Що таке Угода про асоціацію з ЄС, яких соціально-економічних аспектів стосується», «Ризики для дрібних виробників в умовах дії Угоди про асоціацію з ЄС», «Як виживають дрібні сільгоспвиробники в ЄС, які преференції отримують», «Як українському виробнику потрапити на ринки ЄС». Ключовими експертами конференції були: Ігор Любашенко, викладач варшавського університету соціальних і гуманітарних наук, та Маріньш Цімерманіс, голова правління Латвійського центру сільських консультацій та освіти. Від Черкащини експертами були представники Управління агропромислового розвитку облдержадміністрації Тетяна Монке та Олена Орловська.