Борис Миколайович Бібік – 30 картин в дар бібліотеці

 

Борис Миколайович Бібік народився 27 липня 1960 року у м. Черкаси. Успішно закінчивши художню школу, навчався на вечірньому відділенні Київської філії політехнічного інституту в Черкасах, а згодом у Московському народному заочному університеті.

Творча й трудова біографія художника дуже багатогранна. Розпочав свій трудовий шлях креслярем-конструктором в науково-дослідному проектному інституті легкої промисловості. На Черкаському шовковому комбінаті, де він працював начальником художнього цеху, розквітла творчість молодого художника.

Працював Борис Миколайович у різних художніх техніках: живопис, графіка, декоративно-прикладне мистецтво. Одержав високу оцінку від Народного художника України Д. Нарбута. Брав участь у відновленні та реставрації Нечаївської, Чорнявської, Білозірської, Дахнівської, Червонослобідської та В’язівської церков.

У 1994 році художник з родиною переїздить у село Журавка на Шполянщині. Перебуваючи на заслуженому відпочинку, Борис Миколайович продовжує займатись творчістю, вивчає українську історію та власний родовід. Автор щедро ділиться своїм мистецьким доробком із шанувальниками свого таланту. Бібліотеці митець подарував 30 живописних полотен, сповнених любові до України: її історії, природи, людей.

Колектив бібліотеки щиро вдячний Борису Миколайовичу за чудовий подарунок.