Юхно Борис Борисович – журналіст, краєзнавець, автор понад 250 наукових і науково-публіцистичних праць.

 

Юхно Борис Борисович – журналіст, краєзнавець, автор понад 250 наукових і науково-публіцистичних праць. Член Національної спілки журналістів України (2005).

Свою краєзнавчу діяльність розпочав із серії статей про Черкаси у тижневиках «Молодь Черкащини», «Акцент» та «Новини тижня».

Склавши кілька десятків своїх нарисів з історії міста минулого та позаминулого століть за 2007-2011 роки, Борис Юхно у 2011 році видав свою першу книгу «Черкаські місторії. Мандрівка в часі від Соснівки до Кривалівки». В ній, на основі опрацювання широкого масиву історичних джерел, періодичної літератури, спогадів очевидців і власних спостережень, автор висвітлює маловідомі або й зовсім невідомі читачам сторінки історії міста.

У 2013 році виходить перевидання цієї книги, але вже розширене і доповнене новими матеріалами та ілюстраціями.

Продовженням краєзнавчих досліджень про Черкаси стала книга «Ретро Град».

В основу видання увійшли газетні публікації автора, які з’являлися в «Акценті» протягом 2012-2014 років. У книзі висвітлюється період історії Черкас з 1954 по 1979 рр., коли місто формувалося як обласний центр зі своїми здобутками і проблемами.

Борис Борисович – постійний користувач і дарувальник бібліотеки. Працівники відділу краєзнавства висловлюють щиру подяку Борису Борисовичу Юхну за подаровані книги, за увагу до бібліотеки. Бажаємо автору подальших творчих здобутків на широкій ниві краєзнавства.