«Країна квітучої сакури» – інформаційний майданчик

 

Цьогоріч виповнюється 25 років з моменту визнання Японією незалежності України та встановлення дипломатичних стосунків між країнами. 2017 рік за ініціативи Президента України оголошено Роком Японії в Україні. З цієї нагоди в бібліотеці організовано імпровізований інформаційний майданчик «Країна квітучої сакури», в рамках якого протягом року відвідувачі бібліотеки зможуть ознайомитись з виставками літератури, зустрітися з цікавими людьми, подивитись художні фільми японських митців.

Вже зараз у відділі документів з гуманітарних та природничих наук користувачі бібліотеки можуть переглянути книжково-ілюстративну виставку «Японія: історія та дива країни сонця», де представлені матеріали про історію надзвичайно цікавої країни, торгово-економічні та культурні зв’язки між Україною та Японією, релігійне життя японців, їх міфологію, символізм та традиційні вірування. Окремі видання присвячені життю самураїв, ніндзя, гейш. Для прихильників художньої літератури пропонуємо книги японських авторів.

У відділі мистецтв на книжково-ілюстративній виставці «Художня культура Японії» представлена література про творчість видатних художників, архітектуру, різні види театру, декоративно-ужиткове та садове мистецтво, таїнство чайної церемонії тощо.

Яскравим доповненням інформаційного майданчика стала стилізована панорама світлин «Знайомтесь – Японія», яка розгорнулася у вестибюлі бібліотеки. Своїми мальовничими краєвидами вона запрошує ближче познайомитися з цією дивовижною країною.