«Знати право – поважати право» - брейн-ринг


21 березня відповідно до Плану проведення спільних правоосвітніх заходів бібліотеки та Головного територіального управління юстиції у Черкаській області у відділі документів з гуманітарних та природничих наук відбувся правовий брейн-ринг «Знати право – поважати право» за участю учнів загальноосвітніх навчальних закладів міста Черкаси. Метою проведення заходу було покращення рівня правових знань, умінь, навичок, формування правової культури учнівської молоді.

В інтелектуальній грі змагалися дві команди із числа учнів загальноосвітніх шкіл №4 та №10 – «Феміда» та «Академіки». Кожна команда складалася з 7-ми учасників, яку очолив обраний з їх числа капітан. В ході проведення гри командам почергово надавалися завдання за наступними категоріями: «Азбука правознавця», «Правове рівняння», «Буква закону», «Ти – мені, а я – тобі», «Юридичний рахунок», «Агітатори», «Конвенція про права дитини», «Юридична допомога». Гра пройшла дуже цікаво, учасники показали себе ерудованими в галузі права.

Для проведення правового брейн-рингу було утворено журі у складі: учителів навчальних закладів та провідного спеціаліста Головного територіального управління юстиції.

Швидкість реакції та удача принесли перемогу команді «Феміда». Переможці отримала грамоту та приз.

Для учасників брейн-рингу працівниками бібліотеки було організовано книжкову виставку «Знати право – поважати право».