«Мистецький простір Черкащини: колективи-ювіляри 2017» – книжкова виставка

 

Три творчих колективи області святкують цього року свої ювілеї. Черкаському академічному обласному українському музично-драматичному театру імені Т. Шевченка – 85, Черкаському академічному заслуженому українському народному хору – 60, Черкаському художньому музею – 25. Святкова виставка «Мистецький простір Черкащини: колективи-ювіляри 2017» розгорнута у вестибюлі бібліотеки. ЇЇ експозиція містить матеріали про діяльність кожного з колективів.

Театральна частина експозиції приурочена до ювілею музично-драматичного театру імені Т.Г. Шевченка. Фотографії, буклети, періодичні видання, афіші розповідають про театр, його репертуар, творчі досягнення майстрів сценографії, легендарну виставу «За двома зайцями», а головне – про розкриття багатогранної спадщини Т Г. Шевченка на черкаській сцені.

Далеко за межами Черкащини відомий Черкаський академічний заслужений український народний хор – лауреат Національної премії України імені Т. Шевченка. На виставці представлені книги, буклети, ілюстровані видання про хор та його яскраві творчі особистості. Серед них А. Пашкевич, Є. Кухарец, Р. Кириченко, О. Павловська, Л. Трофименко та інші, а також нотні збірки з репертуару цього чудового колективу.

Музейна панорама пропонує каталоги та художні видання про історію та сьогодення, багату художню колекцію музею, випуски наукової збірки «Музейний альманах». Акцентом виставки стали матеріали про музей Данила Нарбута.

Вітаємо ювілярів! Запрошуємо всіх бажаючих до перегляду виставки.