«Лицарі п’яти якостей» – презентація книги


21 вересня в лекційній залі бібліотеки відбулася презентація книги «Лицарі п’яти якостей», автором якої є черкаський краєзнавець, у минулому спортсмен, заслужений працівник фізичної культури і спорту України Василь Борисович Страшевич.

Презентацію розпочав голова правління Черкаської обласної організації Національної спілки краєзнавців України, професор Черкаського національного університету ім. Б. Хмельницького В. Мельниченко, який написав передмову до книги. Про понад 65-річний шлях утворення й розвитку морського спортивного багатоборства як виду спорту, його славні традиції на Черкащині та про наставників спортивної молоді розповів В. Страшевич, який сам у минулому був суддею з багатьох видів спорту. Його виступ супроводжувався мультимедійною презентацією.

Учасниками презентації також були голова Черкаського обласного відділення НОК України А. Більда, ветерани спорту, колишні тренери морського спортивного багатоборства В. Калініченко, О. Безкопильний та ін.

До уваги присутніх була запропонована книжкова виставка «Василь Страшевич – дослідник історії спорту Черкащини», на якій були представлені книги автора.