«Від ідеї до втілення» – ярмарок інноваційних проектів


11 жовтня 2017 року відбувся ярмарок інноваційних проектів «Від ідеї до втілення», організований Черкаським обласним відділенням Української бібліотечної асоціації та обласною універсальною науковою бібліотекою імені Тараса Шевченка. На ярмарку презентовано проекти 13 бібліотек: центральних, міських, районних, сільських та бібліотеки об’єднаної територіальної громади.

Журі, до складу якого увійшли представники Департаменту культури та взаємозв’язків з громадськістю, громадських організацій, обласних бібліотек, визначили проекти-переможці, що вирізнялись своєю тематикою, креативністю, оригінальністю, спрямуванням.

Перше місце отримав проект «GoworkБібліотек@» – створення коворкінг-зони у бібліотеці (Звенигородська ЦРБ, директор Л.М. Добровольська), друге – проект «Велобібліотека для літніх людей» (Катеринопільська ЦРБ, директор Л.А. Приємська), третє – проект «Бібліотека – фітнес для душі та тіла» (Смілянська МЦБС, директор І.А. Огус). Не увійшли в число переможців, але викликали інтерес у присутніх проекти «Туристичними стежками Уманщини» (Уманська ЦРБ) та «Формування освітнього простору» (Золотоніська ЦРБ).

Переможці та учасники ярмарку отримали грамоти та подарунки від Черкаського відділення Української бібліотечної асоціації.