«Тарасовими шляхами. Світлини мого життя» - презентація книги

9 листопада 2017 року


8 листопада в рамках засідань краєзнавчого клубу «Моя Черкащина» у бібліотеці відбулася презентація книги «Тарасовими шляхами. Світлини мого життя», автором якої є журналіст, поетеса, прозаїк, краєзнавець Надія Іванівна Матюшенко-Гребенюк.

З новою книгою автора привітав голова правління обласної організації Національної спілки краєзнавців України Василь Мельниченко.

Присутня у залі численна аудиторія педагогів, учнівської молоді, працівників культури м. Черкаси та земляки Надії Іванівни з Городищенського і Смілянського районів з цікавістю слухали її спогади про дитинство і юність, історію сіл краю, цікавих і талановитих людей. Розповідь була пов’язана з іменем геніального земляка Т.Г. Шевченка. та супроводжувалась мультимедійною презентацією.

Про творчість автора говорили представник земляцтва «Шевченків край» Анна Любченко (м.Київ), шевченкознавець Наталя Лисенко, заслужений художник України Олександра Теліженко. Пісні на слова Надії Іванівни, покладені на музику Едуардом Захарченком, виконали Ніна Роговик (с. Товста) і Марина Даниленко (м. Сміла). Перед присутніми виступили козацький гурт з с. Носачів і ансамбль «Любисток» з с. Малий Бузуків.

Увазі присутніх були запропоновані книжкова виставка «Духовний світ Надії Матюшенко-Гребенюк» та виставки майстрів народного мистецтва м. Сміли.