«Мелодії Різдва» – з циклу «Музичні вечори з Тетяною Крошко» у бібліокафе «Візаві»

16 січня 2018 року


Вже доброю традицією стали зустрічі шанувальників і відвідувачів бібліокафе «Візаві» в новорічні дні. 14 січня на такій різдвяній зустрічі гості познайомилися з чарівною святковою музичною програмою, яку підготувала музикознавець та ентузіаст Тетяна Крошко.

Різдвяна музика – це калейдоскоп чудових творів, створених за багато століть святкування Різдва. Серед них і церковні псалми, і народні колядки, і натхненна ними музика композиторів-класиків, і легкі, мелодійні різдвяні пісні-гімни, створені європейською музичною культурою. Краси і святковості додавали відеороліки з уривками відомих музичних творів: української колядки «Щедрик» М. Леонтовича, духовного концерту Д. Бортнянського, «Різдвяної ораторії» Й.С. Баха, п’єси П. Чайковського «Святки» з циклу «Пори року» та «Лускунчик» та інших чудових музичних творів. Все це створило святковий радісний світлий настрій у гостей бібліокафе.

Скориставшись нагодою, свою нову книгу «Гербовник и вексиллумарий Черкасского края» (2017 р.) презентував голова Черкаського обласного геральдичного товариства Олег Толкушин.