Чергова екскурсія бібліотекою

15 лютого 2018 року


12 лютого бібліотеку відвідала група студентів 1 курсу навчально-наукового інституту економіки і права Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького.

Їх екскурсійний маршрут бібліотекою  включав  традиційне знайомство з відділами, інформаційними можливостями, переліком послуг, а також коло питань, пов’язаних з майбутнім фахом – менеджментом та маркетингом в туризмі та готельно-ресторанному бізнесі.

Бібліотечні фахівці підготували і провели для екскурсантів уроки бібліотечно-бібліографічної грамотності, огляд інформаційних ресурсів на допомогу готельно-ресторанному бізнесу.

Студенти познайомилися з книжковими пам’ятками у відділі краєзнавства і відділі зберігання та реставрації бібліотечних фондів, можливостями інформаційно-культурного центру «Вікно в Америку», де поспілкувалися з носіями англійської мови – представниками Корпусу Миру. У відділі мистецтв були присутні на мистецькій годині «Шевченко-художник».

Маємо надію, що цікаво і змістовно проведений час допоможе студентам у навчальному процесі і спонукає ще не раз звернутися до бібліотеки.