Конференція з нагоди 155-ої річниці Січневого повстання

19 березня 2018 року


В рамках проекту «Сторіччя відновлення незалежності Польщі» 15 січня у бібліотеці за ініціативи Черкаської обласної громадської організації «Польський культурний центр імені Кароля Шимановського» відбулася конференція присвячена, 155-ій річниці Січневого повстання.

У роботі конференції взяв участь і виступив з доповіддю керівник Консульського відділу Посольства Республіки Польща у Києві Томаш Дедерко, а також керівники місцевих органів влади, науковці, студенти університетів, користувачі бібліотеки та черкаська полонія.

Темі Січневого повстання (1863–1864 рр.) були присвячені розповіді науковців та представників творчих кіл міста, презентації книжкової виставки з фондів бібліотеки «Польща: 100-річчя відновлення незалежності», виставки документів з фонду Черкаського обласного державного архіву та картин, написаних учнями художньої школи ім. Данила Нарбута.

Серед нагороджених подяками та пам’ятними подарунками за сприяння розвитку польської культури в Україні була директор бібліотеки Л.П. Капкаєва.