Обласна нарада-семінар директорів ЦБС, заступників по роботі з дітьми, завідуючих ЦБ об’єднаних територіальних громад

2 квітня 2018 року


29 березня 2018 року на базі Черкаської ОУНБ імені Тараса Шевченка відбулася нарада-семінар керівного складу ЦБС області та публічних бібліотек ОТГ «Діяльність бібліотек області в процесі модернізації послуг».

Стан, загальну динаміку змін, вектори трансформаційного розвитку бібліотечної галузі області розкрила у своїй доповіді директор ОУНБ Л. Капкаєва.

Сучасне бачення інноваційного розвитку бібліотек для дітей та соціокультурну діяльність в системі інформаційної підтримки юнацтва висвітлили директори обласної бібліотеки для дітей Л. Ушакова та обласної бібліотеки для юнацтва імені Василя Симоненка О. Федоренко.

Методисти ОУНБ надали рекомендації щодо роботи бібліотек в умовах ОТГ та їх методичного забезпечення, нових підходів у наданні бібліотечних послуг громаді, соціально орієнтованої, проектної спрямованості.

У нараді взяла участь голова Черкаської обласної організації «Всеукраїнська Екологічна Ліга» Н. Фоміна, яка підкреслила роль бібліотек у формуванні екологічного світогляду молоді та екологічному просвітництві.

Досвідом інноваційної діяльності бібліотек поділились всі директори ЦБС області  та ОТГ у форматі «Печа-куча». Завдяки коротким презентаціям учасники могли оцінити та порівняти свою роботу з інноваційними здобутками колег.