Skype-навчання «Універсальна десяткова класифікація: методика індексування документів» для бібліотек області

10 квітня 2018 року


У зв’язку з впровадженням в роботу бібліотек України Універсальної десяткової класифікації з 2 по 5 квітня 2018 року бібліотекою проведено Skype-навчання «Універсальна десяткова класифікація: методика індексування документів». У навчанні взяли участь працівники відділів обробки, комплектування, бібліографи, методисти центральних бібліотечних систем та бібліотекарі об'єднаних територіальних громад області, а також систематизатори обласної бібліотеки для юнацтва імені Василя Симоненка, обласної бібліотеки для дітей, центральної міської бібліотеки імені Лесі Українки.

Побудову та властивості УДК, методику та правила індексування, утворення простих, складних та складених індексів документів розкрила завідувачка відділу обробки документів та каталогізування Л. Овчаренко.

Рекомендації щодо організації Систематичного каталогу та Систематичної картотеки статей, опрацювання, розстановки бібліотечних фондів, ведення облікової документації за таблицями УДК надала завідувачка відділу наукової інформації та бібліографії Н. Адешелідзе.

Фахівці бібліотеки відповіли на численні запитання учасників Skype-навчання.