Курси з підвищення кваліфікації методистів центральних районних бібліотек і центральних бібліотек об’єднаних територіальних громад (ОТГ)

19 квітня 2018 року


17 – 20 квітня 2018 року на базі бібліотеки відбулись курси з підвищення кваліфікації методистів центральних районних бібліотек і центральних бібліотек ОТГ. Навчання відбулось за підтримки навчально-методичного відділу закладів культури і мистецтв Департаменту культури та взаємозв’язків з громадськістю облдержадміністрації.

Ознайомили курсантів з інноваційними змінами діяльності бібліотек в умовах децентралізації та створення ОТГ директор ОУНБ імені Тараса Шевченка Л. Капкаєва, завідувачі відділів та головні спеціалісти трьох обласних бібліотек.

Серед тем, що висвітлювались, були: «Діяльність бібліотек різного рівня в умовах децентралізації», «Бібліотечні фонди бібліотек ОТГ: алгоритм передачі та ведення обліку», «Адвокація як основний чинник діяльності публічних бібліотек», «Бібліотечний туризм – необхідність впровадження, напрямки, співпраця», «Професійний розвиток бібліотекарів як чинник успішного реформування галузі» та ін.

Курсанти презентували свої відеороботи з адвокаційної діяльності. На завершення відбувся професійний діалог «Бібліотека, яка сьогодні потрібна громаді».