До Дня Європи в Україні

22 травня 2018 року


Дню Європи в Україні бібліотека присвятила комплекс заходів.

У вестибюлі було організовано книжково-ілюстративну виставку «Україна – Європа: мости єднання», яка давала можливість користувачам дізнатися більше про Євросоюз, еволюцію взаємовідносин України і Європи, правові, суспільні, людські аспекти життя європейців, європейські цінності. Виставка супроводжувалась демонстрацією короткометражних фільмів «Як влаштований ЄС», «Подорож країнами ЄС», «Цікаві факти про ЄС».

Інформаційно-культурний центр «Вікно в Америку» запросив до книжкової кав’ярні, де група студентів комерційного технікуму та Східно-Європейського університету, користувачі бібліотеки занурилися у новітні концепції та європейські стандарти харчування. Допомогла їм у цьому та відповіла на численні запитання гостя «кав’ярні» – кандидат технічних наук, доцент Східно-Європейського університету Анна Собко.

Досвід, практика, фантазія, історії, легенди, рецепти – це розмаїття промовляло до присутніх з-під яскравих обкладинок книг німецькою, італійською, французькою та іншими мовами з книжкових виставок «Кухні народів світу» та «Рецепти смачного настрою».

Запрошені подорожували разом з «Енеєм – парубком моторним» та смакували «сластьонами, коржиками, стовпцями, вареничками пшеничними, білими…», знайомилися з секретами страв на щодень з книги «У будні і свята» знаменитої галицької господині Дарії Цвєк, переглянули жартівливий міні-фільм, посмакували кавою, отримали в подарунок пам’ятки зі смачними рецептами.