Літня школа бібліотекаря

26 червня 2018 року


19-20 червня 2018 року на базі Уманської районної централізованої бібліотечної системи науково-методичним відділом Обласної універсальної наукової бібліотеки імені Тараса Шевченка проведено літню школу бібліотекаря «Бібліотеки Черкащини в умовах адміністративно-територіальної реформи: вектори співпраці та розвитку».

Представники бібліотек п’яти районів – Уманського, Жашківського, Монастирищенського, Христинівського та Чорнобаївського – зібралися для професійного спілкування з питань роботи бібліотек в умовах утворення об’єднаних територіальних громад, трансформації діяльності закладів у нових формуваннях та ознайомлення з досвідом роботи. Основна частина заходу відбулася у бібліотеці-філіалі с. Родниківка Уманської районної ЦБС.

Участь у заході взяла голова Уманської районної ради О. Супрунець. У виступі вона розкрила своє бачення щодо формату потрібних для користувачів бібліотек, завдання їх співпраці з владними структурами та громадами в сучасних умовах.

Завідувачка науково-методичного відділу бібліотеки Н. Вітавська висвітлила питання «Трансформація мережі публічних бібліотек Черкащини у процесі реформування місцевого самоврядування. Бачення діяльності бібліотек у нових умовах».

Головний бібліотекар Т. Горда зробила аналіз роботи бібліотек з реалізації бібліотечних ініціатив, розширення спектру інноваційної продукції сучасної бібліотеки та надала рекомендації.

Бібліотечні працівники районів поділилися своїм досвідом впровадження інноваційних процесів, розвитку партнерських стосунків у громадах та представили коментовані відеопрезентації діяльності бібліотечних закладів.