Книжкова експозиція до Дня Української писемності та мови та Всеукраїнського дня працівників культури та майстрів народного мистецтва

25 жовтня 2018 року


9 листопада українська спільнота відзначає День Української писемності та мови і Всеукраїнський день працівників культури та майстрів народного мистецтва. З цієї нагоди у вестибюлі бібліотеки розгорнуто експозицію видань.

Книжково-ілюстративна виставка «Мова моя, душа голосна України» представляє видання з історії розвитку мови від літописця Нестора до сьогодення, її роль в утвердженні української державності. Окремий розділ, який присвячений красі і мелодійності української  мови, містить художні твори та вислови відомих людей.

Книги, фотографії, буклети, періодичні видання, афіші на виставці «Світло духовності й культури» розповідають про творчі досягнення митців Черкащини, театральні та музичні колективи, дарують насолоду від спілкування з творами різних видів традиційного народного мистецтва: вишивки, гончарства, писанкарства, знайомлять з творчістю самодіяльних аматорських колективів Черкащини.