Курси з підвищення кваліфікації директорів ЦБС області та завідувачів публічними бібліотеками Об’єднаних територіальних громад

17 квітня 2019 року


9 – 12 квітня 2019 року на базі обласної універсальної наукової бібліотеки імені Тараса Шевченка відбулись обласні курси з підвищення кваліфікації директорів ЦБС та завідувачів публічними бібліотеками Об’єднаних територіальних громад (ПБ ОТГ). Навчання відбулось за підтримки навчально-методичного відділу закладів культури Департаменту культури та взаємозв’язків з громадськості обласної державної адміністрації.

Серед головних тем, що висвітлювались та обговорювались були: «Бібліотеки в процесі децентралізації та створення ОТГ», «Правова компетентність керівника бібліотеки», «Проектно-грантова діяльність як механізм налагодження конструктивного діалогу влади, громади, бібліотеки», «Звітність сучасної бібліотеки: 6-НК, 80-а-рвк, ЕСМаР» та ін.

В межах навчального курсу бібліотекарі взяли участь у тренінгу «Підтримка просування реформ місцевого самоврядування через інформаційні майданчики у Черкаській області», який проводила тренер IREX в Україні О. Костриця.

Учасники поділились досвідом діяльності в сучасних умовах децентралізації та створення ПБ ОТГ.