«Шукаємо. Відкриваємо. Читаємо» - бібліокешинг

25 квітня 2019 року


Щороку бібліотека традиційно долучається до відзначення Всесвітнього дня книги та авторського права. Цьогоріч відділ документів з економічних, технічних та сільськогосподарських наук присвятив цьому святу бібліокешинг «Шукаємо. Відкриваємо. Читаємо». Кешингували студенти Черкаського державного бізнес-коледжу, які шукали невідоме, заховане, зашифроване, прикрите.

Для виконання завдань учасники використовували Web-сайт бібліотеки, сучасні енциклопедичні та довідкові видання, художні твори, документи з різних галузей знань.

З ентузіазмом та азартом члени команди шукали скарби на теренах Запорізької Січі, острові Святої Єлени, у космосі та «просили допомоги» у давньо-грецьких богинь.

Переважна більшість пошукових завдань мала краєзнавче спрямування, зокрема за зашифрованими словами відшукати відомі твори І. Нечуя-Левицького, М. Старицького, С. Гулака-Артемовського; з кількох населених пунктів визначити центр Південного товариства декабристів та колишню столицю Гетьманщини; визначити автора «Помології» та ін.

Ерудиція, начитаність, інтелект привели учасників до фінального завдання. Команда отримала грамоти та подарунки.