Подорож «вулицями нашого міста»

16 травня 2019 року


Студенти міського художньо-технічного коледжу завітали до Черкаської обласної універсальної наукової бібліотеки імені Тараса Шевченка, щоб здійснити віртуальну подорож вулицями обласного центру.

«Вулиці нашого міста» – проект колективу бібліотеки, який стартував минулого року. Його мета – привернути увагу до історії міста, історичних пам’яток архітектури, природного надбання, а також до подій сучасності, що відбулися в рамках процесу декомунізації і пов’язані з поверненням історичних назв вулицям та їх перейменуванням на честь відомих особистостей або подій.

Мандруючи разом зі спікерами проекту, молодь знайомилася з найприкметнішими будівлями старих Черкас, справжніми перлинами забудови тодішнього провінційного міста, славною козацькою історію, багатими традиціями, іменами героїв АТО та переймалася особливим колоритом міста.

У відділі краєзнавства запрошені познайомились з літературою про пам’ятки архітектури Черкас, парки та храми міста, а також переглянули виставку «Черкаси: роки й століття».