Презентація книг Бориса Забарка у бібліотеці

16 травня 2019 року


У лекційній залі Черкаської обласної універсальної наукової бібліотеки імені Тараса Шевченка 15 травня відбулася презентація книг Бориса Михайловича Забарка – голови Всеукраїнської асоціації євреїв – колишніх в’язнів гетто і нацистських концтаборів, історика, лауреата премії Національної академії наук України. Організаторами зустрічі були Черкаський обласний благодійний фонд «Хесед-Дорот – Турбота поколінь» спільно із бібліотекою.

Борис Михайлович, сам колишній в’язень Шаргородського гетто у Вінницькій області, розповів про історію написання та публікації своїх книг «Живими залишилися тільки ми», тритомника «Життя і смерть в епоху Голокосту» та двотомника «Ми хотіли жити ... Свідчення і документи» в Україні, Англії і Німеччині. Це книги свідчень і спогадів колишніх в’язнів нацистських концтаборів і гетто та тих, кому вдалося дивом вижити на окупованій нацистами території України в 1941–1944 рр. серії «Голокост в Україні».

Доповненням заходу стала книжкова виставка «Голокост. Цього не можна забувати…», підготовлена працівниками відділу документів з гуманітарних та природничих наук.

На завершення зустрічі лунали музичні композиції на вшанування жертв Голокосту.