«Трансформація діяльності бібліотек в умовах створення ОТГ» - заняття в обласній школі методиста

4 липня 2019 року


На базі Катеринопільської центральної бібліотеки третього липня Черкаська обласна універсальна наукова бібліотека імені Тараса Шевченка провели заняття обласної школи методиста за темою «Трансформація діяльності бібліотек в умовах створення ОТГ».

У роботі Школи взяли участь завідувачі методичними відділами Звенигородської, Катеринопільської, Лисянської, Маньківської, Шполянської ЦБС, представники бібліотек Шполянської, Бужанської, Матусівської, Шевченківської, Єрківської об’єднаних територіальних громад.

Учасників Школи привітали заступник голови Катеринопільської райдержадміністрації О. Шарига, яка визначила роль бібліотек у розвитку місцевої громади та підкреслила позитивні наслідки у розвитку галузі та громади від співпраці бібліотек та влади.

Тему методичного супроводу бібліотек ОТГ «Співпраця ЦРБ та бібліотек ОТГ в умовах децентралізації» висвітлила завідувачка науково-методичним відділом ОУНБ імені Тараса Шевченка Н. Вітавська. Консультації по звітності та змінах у законодавстві галузі надала головний бібліотекар цього ж відділу Т. Долгушина.

До участі у заході долучилась начальник відділу культури Катеринопільської райдержадміністрації В. Цехмістренко.