«Молодіжні субкультури» – урок англійської мови в Інформаційно-культурному центрі «Вікно в Америку»

8 жовтня 2019 року


В Інформаційно-культурному центрі «Вікно в Америку» Черкаської обласної універсальної наукової бібліотеки імені Тараса Шевченка 7 жовтня для учнів міської загально-освітньої школи №21 було проведено урок англійської мови на тему «Молодіжні субкультури». Учні 9 класу мали можливість не лише дізнатися хто такі панки, хіпі, репери, а й про їх роль у розвитку громадянського суспільства, познайомитися з можливостями Центру. Працівники відділу Іван Ласкавий та Максим Вернигора сприяли засвоєнню теми уроку, використавши різні інтерактивні методики.

Що таке війна? Чому люди воюють? Що може завадити людям ненавидіти один одного? Як впливає молодіжна культура і музика на формування громадянської думки? Ці питання були задані дев’ятикласникам, які відвідали Центр разом зі своїм вчителем англійської мови. Спочатку більшість учнів не змогли знайти однозначних відповідей. Але до кінця уроку, коли сторінки їхніх робочих зошитів були вкриті новими словами та виразами, означилися дуже зрілі думки.

Інформаційно-культурний центр «Вікно в Америку» завжди готовий допомогти своїм відвідувачам розширити межі світогляду та словникового запасу.