«Освіта в США» – тренінг від EducationUSA Ukraine (Boot Camp)

25 листопада 2019 року


Інформаційно-культурний центр «Вікно в Америку» Черкаської обласної універсальної наукової бібліотеки імені Тараса Шевченка активно співпрацює з багатьма українськими організаціями, однією з яких є «EducationUSA Ukraine». Саме за ініціативи та підтримки цієї організації 23–24 листопада 2019 року у Центрі було проведено дводенний тренінг «Освіта в США» для учнів та студентів, які розглядають можливість отримання освіти за кордоном.

Тренінг був проведений досвідченою радницею з питань освіти в Україні Неллі Петлік, під час якого учасники обговорили усі найважливіші питання, що стосуються вступу до вищих навчальних закладів в Америці, умов навчання та проживання у США. На зустрічі також було безліч практичних завдань, які стосувалися пошуку необхідної інформації для абітурієнтів, розрахування свого бюджету та підготовки календаря для максимально ефективного використання свого дорогоцінного часу.

У другий день тренінгу до обговорення долучилися волонтери Корпусу Миру Білал Ямак, Раіса Альстодт, Сара Елізабет та випускниця програми «Glogal UGRAD» Марія Макаренко. Вони завітали до Центру «Вікно в Америку», щоб допомогти учням та студентам краще засвоїти інформацію, поділитися своїм досвідом навчання в США та провести декілька вправ з написання мотиваційних листів та форм для вступу.