Тиждень права в бібліотеці

5 грудня 2019 року


До Всеукраїнського тижня права у Черкаській обласній універсальній науковій бібліотеці імені Тараса Шевченка підготовлено ряд книжкових виставок

На книжково-ілюстративній виставці «Права. Гарантії. Захист», розгорнутій у відділі документів з гуманітарних та природничих наук, представлені міжнародні законодавчі акти та інші нормативно-правові документи, матеріали з питань конституційних прав, свобод і обов’язків людини і громадянина, зокрема учасників АТО, внутрішньо переміщених осіб, людей похилого віку та дітей.

Виставка «Знання законів – знання прав», підготовлена відділом абонемента, містить матеріали, які сприяють підвищенню рівня правової культури користувачів, інформованості про їхні конституційні права та обов’язки, можливості їх реалізації та захисту.

Про якість харчових продуктів, екологічно безпечне харчування, його вплив на здоров’я людини, захист прав та інтересів споживача інформують видання виставки «Безпека продукції: чи працює закон», яка розміщена у відділі документів з економічних, технічних та сільськогосподарських наук.