«Вечір домашнього музикування»

19 лютого 2020 року


У суботу, 15 лютого численна аудиторія шанувальників завітала на «Вечір домашнього музикування» до відділу мистецтв Черкаської обласної універсальної наукової бібліотеки імені Тараса Шевченка.

Завдяки нашим гостям, викладачам та учням дитячих музичних шкіл №1 та №3, публіка мала чудову нагоду згадати традицію домашнього музикування. Розповідь Інеси Чернявської про побутування та розвиток цієї традиції, яка існувала в європейській культурі впродовж двох століть, було проілюстровано сюїтою К. Бома «Домашня музика» у виконанні скрипкового квартету. В концерті прозвучали клавірні твори Г. Генделя, Л. Моцарта, та один з найвідоміших вокальних творів – арія «Caro mio ben» Т. Джордані.

Викладачі Г. Нагорна, Л. Сіньковська, Н. Мороз, С. Коропенко з учнями по класу скрипки, фортепіано, вокалу подарували аудиторії справжнє свято.

Фінальним акордом зустрічі стало вітання молодим музикантам від лауреата міжнародних конкурсів, солістки Черкаської обласної філармонії Олени Лютаревич-Марченко.

Музика з’єднала дітей та дорослих, виконавців та слухачів, професіоналів та шанувальників – музикування було домашнім, теплим та емоційним.