«Життя і театр: у пошуках гармонії» – засідання арт-студії

16 березня 2020 року


В арт-студії відділу мистецтв Черкаської обласної універсальної наукової бібліотеки імені Тараса Шевченка 12 березня відбулася творча зустріч «Життя і театр: у пошуках гармонії». Цього разу гостями студії стали відомі театральні художники Наталія та Сергій Ридванецькі.

Сергій Ридванецький – сценограф, головний художник Черкаського академічного обласного українського музично-драматичного театру імені Т.Г. Шевченка, Наталія – художник костюмів. На театральних сценах Дрогобича, Рівного, Херсону, Києва та інших міст України художники поставили понад 90 вистав, майже половину з них – у Черкасах, де працюють з 2003 року.

Цікаві розповіді про роботу над театральними виставами у супроводі численних світлин дали аудиторії можливість пригадати відомі Черкаські постановки (як от «Великий льох» або «Назар Стодоля») та познайомитися з виставами, які ніколи не йшли на черкаській сцені («Страшна помста» за Гоголем або «Тінь» Шварца). Слухачі мали змогу у деталях роздивитися макет вистави «Страшна помста» та робочі ескізи костюмів до кількох вистав. Театральні враження та емоційне спілкування зробили зустріч надзвичайною.