Засідання клубу «Успішні жінки» у форматі веб-зв’язку

8 квітня 2020 року


У неділю, 5 квітня, у форматі веб-зв’язку відбулось засідання клубу «Успішні жінки» Інформаційно-культурного центру «Вікно в Америку» Черкаської обласної універсальної наукової бібліотеки імені Тараса Шевченка. Темою для обговорення був самоаналіз власних страхів та сумнівів. Як в тяжких ситуаціях не втратити власний ресурс та не впасти у відчай? Як в кризовій ситуації віднайти нові можливості? Як і за що себе шанувати? Знайти відповідь на ці питання допомагала досвідчений, професійний психолог та фасилітатор Тетяна Скляренко.

Не зважаючи на те, що зустріч відбувалась зовсім в новому для клубу форматі, всі учасниці отримали від зустрічі позитивні емоції, поділились своїми враженнями та згадали веселі ситуації з минулих засідань. Допоки Центр закритий на карантин зустрічі будуть відбуватись в онлайн-режимі.

В такі періоди потрібно триматись разом, хоч і по різні сторони екранів, адже розуміємо важливість stay home. Закликаємо інших теж дотримуватись цього простого правила, щоб якнайшвидше знову зустрітись у звичному режимі з друзями, колегами та однодумцями. Всім 36,6!