«Креативні та жваві бібліотекарі» – Бібліочелендж

21 серпня 2020 року

 

Під час карантину методичним відділом ОУНБ був започаткований Бібліочелендж «Креативні та жваві бібліотекарі». Публічним бібліотекам області було запропоновано показати та розповісти про свою діяльність під час карантину та надіслати презентації заходів, інформацію про проведену роботу. В бібліочеренджі взяли участь 16 бібліотек. Матеріали, що були надіслані – різні за формою та тематикою.

Цікавою була діяльність Катеринопільської ЦБ, яка співпрацювала з фундацією Дарини Жолдак, БФ «Бібліотечна країна», бібліотекарі взяли участь у написанні гранту від «House of Europe», проходили он-лайн навчання з благодійною організацією БФ «МХП Громаді», навчання цифровій грамотності на платформі «Дія. Цифрова освіта», пройшли навчання у ВУМ он-лайн курсу «Бібліотека відкритий простір».

Плідно під час карантину з користувачем працювали Жашківська ЦБ, Старобабанівська, Старосільська сільські бібліотеки, які надіслали цікаві відеопрезентації своїх заходів під час карантину, що пропонуються для перегляду.

Всі інші бібліотеки-учасниці проводили різні форми он-лайн спілкування: у мережі Facebook розміщували публікації про книги, письменників, розповсюджували тематичні публікації для позитивного проведення карантину, залучали до участі у різних вікторинах, опитуваннях.