«Одна з нас» – проєкт видавничого дому «Букрек»

14 вересня 2020 року


Так називається проєкт, що запустив видавничий дім «Букрек» за підтримки Українського культурного фонду. Це видання, у якому 55 жінок розкажуть свою історію, а тисячі зможуть її прочитати і почути.

«Стереотипи роблять жіночий світ невидимим і непоцінованим. Між тим, тисячі жінок, зокрема з інвалідністю, наших сучасниць, заслуговують на увагу», – кажуть у видавництві.

Там запевняють: усі історії видання – життєствердні, оптимістичні, вчать не зупинятися попри все.

«Одна з нас» – унікальне видання, де зібрані історії жінок, що творять інклюзивний культурний простір України. Нині на фоні глянцевої історії губляться особистості, які вносять свій унікальний вклад у розвиток української культури, тим паче коли мова йде про жінок з інвалідністю. Гендерні стереотипи обмежують їхню діяльність певними сферами, серед яких «чисто жіночі» професії, певні заняття, домашня робота. Натомість ми маємо командирок батальйонів у ЗСУ і командирок першої жіночої чоти в ліцеї імені Івана Богуна».

Бібліотека має друковане й електронне видання книги «Одна з нас».

Електронна книга «Одна з нас» опублікована на сайті Черкаської обласної універсальної наукової бібліотеки імені Тараса Шевченка (формат EPUB).

Завантажити