Тиждень права в бібліотеці

1 грудня 2020 року


До Всеукраїнського тижня права, який проходить цьогоріч с 7 по 13 грудня, у відділі документів з гуманітарних та природничих наук Черкаської обласної бібліотеки імені Тараса Шевченка розгорнуто книжково-ілюстративну виставку «Закон і ми: захищаємо свої права». На ній представлені матеріали, які знайомлять користувачів з правами захисту учасників АТО/ООС та внутрішньо переміщених осіб, людей похилого віку і дітей, інформаційні та законодавчі бюлетені про права та свободу людей в Україні.

 

 

«Аграрне життя в країні, його традиції та сила енергії завжди були базисом формування української державності та української нації», – саме цей вислів українського академіка Василя Андрійчука розкриває зміст перегляду «Ринок землі: шляхи можливості, ризики», який пропонує відділ документів з економічних, технічних та сільськогосподарських наук.

 

 

До Всеукраїнського тижня права у відділі абонемента Черкаської обласної універсальної наукової бібліотеки ім. Тараса Шевченка діє книжкова виставка «Мої права в моїй державі». Інформаційний матеріал виставки допоможе відвідувачам бібліотеки знайти необхідні відповіді на актуальні правові питання в галузі працевлаштування, бізнесу, медичного обслуговування, захисту прав в суді та ін. А працівники інформаційно-бібліографічного відділу допоможуть підібрати найновіші діючі законодавчі акти на запит читачів.