До Всесвітнього дня The Beatles відділ мистецтв Черкаської обласної універсальної наукової бібліотеки імені Тараса Шевченка пропонує згадати творчість легендарних музикантів за допомогою книжкових і нотних видань та Інтернет-ресурсів.Вшанування одного з найвідоміших музичних гуртів ХХ століття The Beatles відбувається за рішенням ЮНЕСКО 16 січня. Саме у цей день 1957-го року в Ліверпулі (Великобританія) відкрився клуб The Cavern, в якому і почався зоряний шлях тоді ще нікому не відомих молодих виконавців — Джона Леннона, Пола Маккартні і Джорджа Гаррісона. Через кілька років до них приєднався і Рінго Старр. Мабуть немає жодної людини, яка б не знала цю легендарну четвірку.За сім років, з 1963-го по 1970-й роки, The Beatles випустили 13 офіційних студійних альбомів і 211 композицій. Після розпаду колективу кожен з музикантів почав сольну кар’єру. 40-річний екс-соліст гурту Джон Леннон був убитий 8 грудня 1980-го року. У 2001 році у віці 58-ми років від раку помер Джордж Гаррісон.

Сьогодні 78-річний Пол Маккартні і 80-річний Рінго Старр продовжують займатися творчістю і пишуть музику. 30 грудня 2017 року колишнього барабанщика гурту Рінго Старра удостоїли лицарського звання, його титулували за заслуги в музиці і благодійній роботі. Що цікаво, Рінго став лицарем на 20 років пізніше, ніж його колега з The Beatles Пол Маккартні.До вашої уваги посилання на музику The Beatles та інші цікаві матеріали.


The Beatles - I Want To Hold Your Hand

Детальніше... >>


The Beatles - And I Love Her (Official Music Video)

Детальніше... >>


The Beatles - Hello, Goodbye

Детальніше... >>


The Beatles - Yellow Submarine

Детальніше... >>


The Beatles - Hey Jude

Детальніше... >>


The Beatles - Yesterday (With Spoken Word Intro / Live From Studio 50, New York City / 1965)

Детальніше... >>


The Beatles - Don't Let Me Down

Детальніше... >>


The Beatles - Let It Be (Remastered 2009)

Детальніше... >>


Офіційний вебсайт The Beatles

Детальніше... >>


Календар The Beatles

Детальніше... >>


Покоління музикантів продовжують виконувати легендарні композиції The Beatles.

«Переспівувати легендарних завжди хочеться, завжди відповідально, завжди ризиково. Багато роздумів… багато протиріч… багато сумнівів… Але ми таки відважились» – проект «Спів Бітлів» від Спів Братів:

Детальніше... >>