«Від освіти до кар’єри. Мій вибір» – тренінг

2 лютого 2021 року


Справжні вмотивовані учителі заради підвищення своєї кваліфікації та самоосвіти готові працювати навіть без вихідних. Підтвердження цьому – тренінг від Американської Ради «Від освіти до кар’єри. Мій вибір», який пройшов 31 січня в Інформаційно-культурному центрі «Вікно в Америку» Черкаської обласної універсальної наукової бібліотеки імені Тараса Шевченка. Провела тренінг координатор Центру Анна Сергієнко.

Завдяки онлайн зв’язку, тренінг об’єднав директорів шкіл, завучів коледжів та училищ, методистів, психологів та соціальних педагогів із західних та центральних областей України та Закарпаття. Учасники заходу дізнались багато нового та необхідного щодо надання консультацій учням: як ставити цілі та досягати їх, правильно вибрати навчальний заклад, написати мотиваційний та рекомендаційний листи, скласти резюме та CV («Життєпис»). Практична допомога вчителів стане необхідною учням для вступу до вітчизняних та закордонних закладів вищої освіти.

Незважаючи на онлайн формат тренінгу та відстань, яка розділяла учасників, атмосфера заходу була творчою, теплою та позитивною.