Європейський парад у Черкасах

 

29 травня День Європи у Черкасах відзначено європарадом, в якому взяли участь Центр європейської інформації бібліотеки, євроклуби та мешканці міста.

Незважаючи на спекотну погоду життя вирувало в євромістечку, яке розташувалось у центрі міста. Ряд наметів, серед яких і намет Центру європейської інформації бібліотеки, знайомили черкащан з напрямками діяльності Європейського Союзу, діяльністю європейських клубів міста, європейськими цінностями. Пропонувалися послуги арт-намету та роздатковий матеріал.

Неабиякий інтерес викликала інформація, яка була в наметі Центру європейської інформації. Багато хто відкрив для себе діяльність Центр і забажав співпрацювати.

Відвідувачі євромістечка на підтримку європейських цінностей залишили відбитки своїх долонь на полотні, простеленому біля палатки бібліотеки.

Усі бажаючі могли проголосувати за роботи, представлені на Конкурсі малюнка «Формат: європейські цінності» та визначити переможців. Кращі три роботи було відзначено грамотами та цінними подарунками.














































 

 

http://ictv.ua/ua/video/1983/1398818/

- європарад в Черкасах

http://vikka.ck.ua/ua/news.php?bl=1&pid=6&view=3460

- день Європи у Черкасах