«Фонди бібліотек : формування, організація та популяризація» – тренінг для бібліотекарів об’єднаних територіальних громад Черкаської області

4 березня 2021 року


4 березня в лекційній залі Черкаської обласної універсальної наукової бібліотеки імені Тараса Шевченка, з дотриманням всіх карантинних вимог, відбувся тренінг для бібліотекарів об’єднаних територіальних громад Черкаської області на тему: «Фонди бібліотек: формування, організація та популяризація». З вітальним словом до присутніх звернулася начальниця Управління культури та охорони культурної спадщини Черкаської обласної державної адміністрації Людмила Фіть, яка акцентувала увагу на пріорітетних напрямках розвитку публічних бібліотек. Свою видавничу продукцію бібліотекарям представили видавці одного з найбільших видавництв України «Vivat». Менеджер по співпраці з бібліотеками Надія Кузінська розповіла про видавництво, що створює тренди на літературному ринку, задовольняючи читацькі потреби споживачів у дитячій та підлітковій літературі, художніх творах українських та закордонних авторів, якісних non-fiction виданнях, а також у прикладних і подарункових книжках.

Завідувачка відділу формування фондів ОУНБ ім. Тараса Шевченка Людмила Посипайко презентувала «Кращі практики комплектування фондів публічних бібліотек» та надала консультації з формування бібліотечних фондів у територіальних громадах.

Про «Інтернет-платформи, як засіб популяризації читання і книги» розповіла завідувачка методичного відділу Черкаської обласної бібліотеки для дітей Алла Зимовець.

«Кращі практики реалізації бібліотечних просторів України» презентувала Надія Філахтова, завідувачка відділу аналітико-методичної роботи та автоматизації Черкаської обласної бібліотеки для юнацтва ім. Василя Симоненка.

Завідувачка науково-методичного відділу ОУНБ імені Тараса Шевченка Наталія Вітавська надала консультації щодо регламентуючої документації, планування та звітності бібліотек ОТГ.