«Бібліотеки регіону: життя в новому форматі» - нарада-семінар керівників галузі культури та бібліотечних працівників Територіальних громад області

15 квітня 2021 року


14 квітня 2021 р. на базі Черкаської обласної універсальної наукової бібліотеки імені Тараса Шевченка на платформі ZOOM відбулась нарада-семінар керівників галузі культури та бібліотечних працівників Територіальних громад області «Бібліотеки регіону: життя в новому форматі». У ній взяли участь представники бібліотек майже всіх територіальних громад (97 осіб).

Учасником професійної зустрічі стала начальниця відділу культурно-освітньої роботи Управління культури та охорони культурної спадщини Черкаської ОДА Л. М. Товстопят, яка ознайомила учасників з правовими аспектами діяльності бібліотек в складі ТГ.

Питання збереження та інноваційного розвитку закладів в умовах адміністративно-територіальної реформи у своїх виступах висвітлили директорка ОУНБ імені Тараса Шевченка Л. П. Капкаєва та завідувачка науково-методичного відділу бібліотеки Н. Д. Вітавська.

Консультацію про роботу бібліотек з документним ресурсом та співпрацю з Українським інститутом книги надала завідувачка відділу комплектування ОУНБ імені Тараса Шевченка Л. А. Посипайко.

Головні спеціалісти науково-методичного відділу І. В. Терещенко, Т. В. Долгушина, О. О. Лось надали бібліотекарям методичні поради щодо статистичної звітності закладів, звітності у системі ЕСМаР та роботи бібліотек в соціальних мережах.

Завідувачки методичними відділами Черкаської обласної бібліотеки для дітей А. Ю. Зимовець та Черкаської обласної бібліотеки для юнацтва ім. Василя Симоненка Н. М. Філахтова проаналізували  діяльність бібліотечних закладів області зі своєю категорією користувачів, надали консультації та націлили бібліотеки на інновації в обслуговуванні користувачів юнацького віку та користувачів-дітей.

Запис вебінару можна переглянути за посиланням:

https://youtube.com/playlist?list=PLIfploUsuGVXoANZy-6-1NidnPjj5D1t9