Дарунок бібліотеці від Тетяни Нераденко

26 квітня 2021 року


Відділ документів з гуманітарних та природничих наук Черкаської обласної універсальної наукової бібліотеки імені Тараса Шевченка отримав в подарунок книгу Тетяни Нераденко «Етнологія України: навчальна програма та ілюстрований довідник для секції «Етнологія» Малої академії наук України. Дослідницько-експериментальний напрям». Авторка видання – кандидат історичних наук, археолог, краєзнавець, педагог, методист відділення «Історія» Черкаського обласного територіального відділення Малої академії наук, відмінник освіти України, лауреат обласних премій: краєзнавчої імені М. Максимовича та педагогічної імені О. Захаренка, Почесний краєзнавець України.

У навчально-методичному виданні подано авторську експериментальну навчальну програму діяльності секції етнології, яка розроблена на основі багаторічного досвіду автора з керівництва секцією етнології та, на відміну від інших програм позашкільної освіти, розрахована на один навчальний рік та ілюстрований довідник з етнології України.

Програма призначена для педагогів, які займаються науковими дослідженнями зі школярами в системі МАН України в секції етнології, а довідник підготовлено, насамперед, для учнів-членів МАН України. Сподіваємося, що він стане у нагоді широкому колу спеціалістів, які займаються методичними і практичними питаннями організації, впровадження та підвищення статусу позашкільної освіти в Україні.

Ми щиро вдячні Тетяні Миколаївні за подарунок і бажаємо творчого натхнення та довголіття.