Відділ мистецтв запрошує переглянути нові видання від Українського Інституту Книги

29 квітня 2021 року


Фонд відділу мистецтв Черкаської універсальної наукової бібліотеки імені Тараса Шевченка поповнився новими виданнями від Українського Інституту Книги по Програмі поповнення бібліотечних фондів публічних бібліотек.

Серед отриманих книг – серія «Знамениті українці», представлена короткими життєписами видатних діячів культури та мистецтва: Леся Курбаса, Квітки Цісик, Миколи Лисенка, Володимира Івасюка та ін.

Надзвичайно цінним є видання Сергія Тримбача «Кіно народжене Україною. Альбом антології українського кіно». Ця книжка не лише про кіностудію імені О. Довженка, а й про українське кіно в цілому.

Привертає увагу і науково-популярне видання Адама О. Бордмена «Ілюстрована історія кіно», присвячене світовому кінематографу.

Для поціновувачів української культури – «Історія традиційних українських прикрас» Г. Врочинської, яка розкриває аспекти побутування традиційного вбрання доповненого ансамблями прикрас.

Дякуємо Українському Інституту Книги за отриманні видання та запрошуємо наших читачів до ознайомлення. Шукайте на полицях книги з наліпкою «UKRAINIAN //||| BOOK INSTITUTE».