Книги, як знак увічнення Світлої пам’яті Владлена Володимировича Лепського

31 травня 2021 року


Колектив Черкаської обласної універсальної наукової бібліотеки імені Тараса Шевченка висловлює щиру вдячність рідним і близьким Владлена Володимировича Лепського за цінні дарунки – унікальні видання, створені досвідченими авторами: «Велику економічну енциклопедію України» у 26 томах, «Сучасний україно-російсько-англійський словник хірургічних термінів», «Проектний менеджмент: інтегроване управління проектно-орієнтованими медичними закладами» та «Золотарство середнього Подніпров’я».

Владлен Лепський – заслужений лікар України, професор, кандидат медичних наук, академік Української Академії Наук, юрист, генерал козацтва, доброчинець, один із засновників нової креативно-інноваційної соціальної послуги «Інклюзивний реабілітаційно-соціальний туризм». Все своє життя присвятив служінню рідної держави і свого народу.

Багатотомник енциклопедії містить пояснення понад двох десятків тисяч основних та допоміжних економічних термінів і пояснень.

У Словнику наведено понад 2000 термінів і словосполучень найуживанішої лексики з хірургії українською, російською та англійською мовами.

Теоретично-методологічні основи управління програмами та проектами в проектно-орієнтованих медичних закладах розглянуто в монографії «Проектний менеджмент…»

А книга «Золотарство середнього Подніпров’я» знайомить читачів з сільським золотарством – маловідомою сторінкою народного мистецтва.

Впевнені, що ці видання будуть популярними серед користувачів – представників ділового світу, службовців і наукових працівників всіх рівнів, лікарів, студентів та стануть у нагоді в діяльності нашої бібліотеки.